Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

                                                                              P R O T O K Ó Ł
                                            z przeprowadzonego w dniu 06.11.2020 roku
                                       VI  konkursu „Wiersze i wierszyki łamiące języki”

       W konkursie wzięło udział  25 uczniów ze Szkół  Podstawowych Gminy Augustów
Komisja w składzie :

     1.   Zdzisław Chmielewski         - zastępca wójta Gminy Augustów
     2.   Andrzej Ostapowicz            - informatyk  CKIB
     3.   Małgorzata Kalisz                - instruktor  CKIB

Postanowiła przyznać:

w kategorii I - II
I miejsce  Hanna Bronakowska
kl. I  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie
op. Grażyna Siłkowska
Wszystkim uczestnikom  przyznano  dyplomy i nagrody rzeczowe.

W sprawie odbioru dyplomów i nagród prosimy o kontakt pod numerem telefonu 517868272.
I miejsce Kornelia Wikarska  
kl. I  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego ,,Hubala”
w Kolnicy, op. Jadwiga  Bobier

I miejsce Oliwier Kapla
kl. II  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Żarnowie
op. Urszula Sokołowska - Sibczak

I miejsce Gabriela Burak
kl. II  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie
op. Teresa Kondracka
I miejsce  Amelia Giczewska 
kl. II  ucz  ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Jabłońskich, op. Marzena Siedlecka
II miejsce Julia Chmielewska
kl. I  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie
op. Elżbieta Jarząbska
II miejsce Maja Duba
ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Rutkach
op. Beata Chylińska
II miejsce Julia Suchocka
kl. II  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego ,,Hubala”
w Kolnicy, op. Edyta Rutkowska
II miejsce Albert Piotr Ostaszewski
kl. II  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców  Westerplatte w Rutkach op. Renata Sujata
w kategorii III - IV
I miejsce Oliwier Rutkowski  
kl. III  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego ,,Hubala”
w Kolnicy, op. Karolina Bronakowska
I miejsce Sara Korenkiewicz
kl. III ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie
op. Joanna Horoszko
I miejsce Maciej Wasilewski
kl. III  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Gen. I. Prądzyńskiego
w Białobrzegach, op. Barbara Roszkowska
I miejsce  Klaudia Kasprzyk
kl. IV ucz.  ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Janówce
op. Dorota Gromak
II miejsce Szymon Maksimowski
kl. III  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Żarnowie
op. Małgorzata Motulewicz
II  miejsce Krzysztof Banach 
kl. III  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Rutkach op. Ewa Grochowska
II miejsce Kacper Masłowski
kl. IV ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Jabłońskich op. Alicja Trocka
w kategorii V - VI
I miejsce Oliwia Wasilewska
kl. V  ucz.  ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Janówce
op. Dorota Gromak
II miejsce Patryk Klukowski 
kl. V  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie
op. Lucyna  Lewkiewicz
II miejsce Anastazja Orłowska
kl. V  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie
op. Katarzyna Salik
II miejsce Kinga Ciesielska
kl. VI  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Żarnowie
op. Lucyna Lewkiewicz
II miejsce Natalia Kuczyńska
kl. VI ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Jabłońskich, op. Alicja Trocka
w kategorii VII - VIII
I miejsce Michał Cieśluk  
kl. VII ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Jabłońskich, op. Alicja Trocka

II miejsce Weronika Kowalewska  
kl. VII  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Żarnowie
op. Lucyna Lewkiewicz
II miejsce Adrian Bukowski  
kl. VIII  ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Żarnowie 
op. Lucyna Lewkiewicz
II miejsce Milena Kotarska 
kl. VIII ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Jabłońskich, op. Alicja Trocka