Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


W konkursie wzięło udział 20 uczniów w kategorii I-III i 26 uczniów w kategorii IV-VII

Komisja w składzie :

Beata Pilkiewicz       - bibliotekarz Miejskiej Biblioteki w Augustowie
Beata Perzanowska        - redaktor dziennika i przeglądu Powiatowego
Beata Piekarska                     - bibliotekarz Filii w Rutkach
Elżbieta Sierzputowska          - dyrektor CKIB
wierszyki lamiace jezyki 2017 (1) wierszyki lamiace jezyki 2017 (2) wierszyki lamiace jezyki 2017 (3) wierszyki lamiace jezyki 2017 (4)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (5) wierszyki lamiace jezyki 2017 (6) wierszyki lamiace jezyki 2017 (7) wierszyki lamiace jezyki 2017 (8)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (9) wierszyki lamiace jezyki 2017 (10) wierszyki lamiace jezyki 2017 (11) wierszyki lamiace jezyki 2017 (12)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (13) wierszyki lamiace jezyki 2017 (14) wierszyki lamiace jezyki 2017 (15) wierszyki lamiace jezyki 2017 (16)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (17) wierszyki lamiace jezyki 2017 (18) wierszyki lamiace jezyki 2017 (19) wierszyki lamiace jezyki 2017 (20)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (21) wierszyki lamiace jezyki 2017 (22) wierszyki lamiace jezyki 2017 (23) wierszyki lamiace jezyki 2017 (24)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (25) wierszyki lamiace jezyki 2017 (26) wierszyki lamiace jezyki 2017 (27) wierszyki lamiace jezyki 2017 (28)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (29) wierszyki lamiace jezyki 2017 (30) wierszyki lamiace jezyki 2017 (31) wierszyki lamiace jezyki 2017 (32)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (33) wierszyki lamiace jezyki 2017 (34) wierszyki lamiace jezyki 2017 (35) wierszyki lamiace jezyki 2017 (36)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (37) wierszyki lamiace jezyki 2017 (38) wierszyki lamiace jezyki 2017 (39) wierszyki lamiace jezyki 2017 (40)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (41) wierszyki lamiace jezyki 2017 (42) wierszyki lamiace jezyki 2017 (43) wierszyki lamiace jezyki 2017 (44)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (45) wierszyki lamiace jezyki 2017 (46) wierszyki lamiace jezyki 2017 (47) wierszyki lamiace jezyki 2017 (48)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (49) wierszyki lamiace jezyki 2017 (50) wierszyki lamiace jezyki 2017 (51) wierszyki lamiace jezyki 2017 (52)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (53) wierszyki lamiace jezyki 2017 (54) wierszyki lamiace jezyki 2017 (55) wierszyki lamiace jezyki 2017 (56)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (57) wierszyki lamiace jezyki 2017 (58) wierszyki lamiace jezyki 2017 (59) wierszyki lamiace jezyki 2017 (60)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (61) wierszyki lamiace jezyki 2017 (62) wierszyki lamiace jezyki 2017 (63) wierszyki lamiace jezyki 2017 (64)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (65) wierszyki lamiace jezyki 2017 (66) wierszyki lamiace jezyki 2017 (67) wierszyki lamiace jezyki 2017 (68)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (69) wierszyki lamiace jezyki 2017 (70) wierszyki lamiace jezyki 2017 (71) wierszyki lamiace jezyki 2017 (72)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (73) wierszyki lamiace jezyki 2017 (74) wierszyki lamiace jezyki 2017 (75) wierszyki lamiace jezyki 2017 (76)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (77) wierszyki lamiace jezyki 2017 (78) wierszyki lamiace jezyki 2017 (79) wierszyki lamiace jezyki 2017 (80)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (81) wierszyki lamiace jezyki 2017 (82) wierszyki lamiace jezyki 2017 (83) wierszyki lamiace jezyki 2017 (84)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (85) wierszyki lamiace jezyki 2017 (86) wierszyki lamiace jezyki 2017 (87) wierszyki lamiace jezyki 2017 (88)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (89) wierszyki lamiace jezyki 2017 (90) wierszyki lamiace jezyki 2017 (91) wierszyki lamiace jezyki 2017 (92)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (93) wierszyki lamiace jezyki 2017 (94) wierszyki lamiace jezyki 2017 (95) wierszyki lamiace jezyki 2017 (96)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (97) wierszyki lamiace jezyki 2017 (98) wierszyki lamiace jezyki 2017 (99) wierszyki lamiace jezyki 2017 (100)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (101) wierszyki lamiace jezyki 2017 (102) wierszyki lamiace jezyki 2017 (103) wierszyki lamiace jezyki 2017 (104)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (105) wierszyki lamiace jezyki 2017 (106) wierszyki lamiace jezyki 2017 (107) wierszyki lamiace jezyki 2017 (108)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (109) wierszyki lamiace jezyki 2017 (110) wierszyki lamiace jezyki 2017 (111) wierszyki lamiace jezyki 2017 (112)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (113) wierszyki lamiace jezyki 2017 (114) wierszyki lamiace jezyki 2017 (115) wierszyki lamiace jezyki 2017 (116)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (117) wierszyki lamiace jezyki 2017 (118) wierszyki lamiace jezyki 2017 (119) wierszyki lamiace jezyki 2017 (120)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (121) wierszyki lamiace jezyki 2017 (122) wierszyki lamiace jezyki 2017 (123) wierszyki lamiace jezyki 2017 (124)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (125) wierszyki lamiace jezyki 2017 (126) wierszyki lamiace jezyki 2017 (127) wierszyki lamiace jezyki 2017 (128)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (129) wierszyki lamiace jezyki 2017 (130) wierszyki lamiace jezyki 2017 (131) wierszyki lamiace jezyki 2017 (132)
wierszyki lamiace jezyki 2017 (133) wierszyki lamiace jezyki 2017 (134)
„Wiersze  i  wierszyki  łamiące  języki”
Galeria
Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

Postanowiła przyznać:








- w kategorii I-III
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
I miejsce      Karolina Ostaszewska ucz. ze Szkoły Podstawowej im. mjr H. Dobrzańskiego ,,Hubala” w Kolnicy
II miejsce     Natalia Kaczyńska ucz  ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Jabłońskich
III miejsce   Izabela Bieniewska
ucz. ze Szkoły Podstawowej im.
Sybiraków w Netcie
- w kategorii IV-VII

I miejsce      Kinga Kwiatkowska ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Obrońców Westerplatte w Rutkach

II miejsce   Katarzyna Twardowska  ucz.  ze Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Janówce
III miejsce   Julia Siedlecka ucz. ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II  w Żarnowie
Uczestnicy konkursu w kategorii I-III
Zuzanna Bartoszewicz SP Żarnowo - „Zaczarowana skrzynka” (op. Elżbieta Jarząbska)
Kacper Masłowski SP Jabłońskie - „Łakomczuszek” M. Strzałkowska (op. Aneta Zarzecka)
Klaudia Kasprzyk SP Janówka - „Łakomczuszek” Agnieszka Frączek (op. Helena Ostaszewska)
Filip Borawski SP Białobrzegi - „Szumiał las” (op. Iwona Świacka)
Izabela Bieniewska SP Netta - „O żwawym żuczku i niedołężnym żółwiu” Witold Gawdzik (op. Grażyna Siłkowska)
Kamil Kolenda SP Rutki - „Żuczki” A. Żero (op. Beata Chylińska)
Maja Rutkowska SP Kolnica - „Grzeczna dama” M. Strzałkowska (op. Jadwiga Bobier)
Jan Kowalewski SP Żarnowo - „Jamnik” M. Strzałkowska (op. Alicja Mołodziejko)
Szymon Niedzwiecki SP Janówka - „Pralka” Agnieszka Frączek (op. Elżbieta Malinowska)
Paulina Krysztofik SP Białobrzegi - „Chrząszcz” (op. Ewa Cich)
Anastazja Orłowska SP Netta - „Pszczółka” Stanisław Jachowicz (op. Teresa Kondracka)
Patryk Niedźwiecki SP Rutki - „Jerzy” K. Szoplik (op. Renata Sujata)
Antonina Czerobska SP Kolnica - „Szczotka i grzebień” Jan Brzechwa (op. Karolina Bronakowska)
Kinga Ciesielska SP Żarnowo - „Jamnik” M. Strzałkowska (op. Katarzyna Łaban)
Natalia Kaczyńska SP Jabłońskie - „Czarownica i żaba” M. Strzałkowska (op. Marzenna Siedlecka)
Jan Masłowski SP Janówka - „Chrząszcz” Małgorzata Strzałkowska (op. Emilia Ostrowska)
Klara Nazarowska SP Białobrzegi - „Zagadka” (op. Barbara Roszkowska)
Edyta Grochowska SP Netta - „Rumak” Małgorzata Strzałkowska (op. Joanna Horoszko)
Bartosz Niedźwiecki SP Rutki - „Spotkanie w puszczy” P. Nowak (op. Ewa Grochowska)
Karolina Ostaszewska SP Kolnica - „Różowy gar Jerzego” P. Bajkarnia (op. Edyta Rutkowska)
Milena Sotko SP Żarnowo - „Gwałtu, rety, co się dzieje?” Małgorzata Strzałkowska (op. Lucyna Lewkiewicz)
Marcin Harasim SP Netta - „Puszcza” (op. Anna Wąsewicz)
Aleksandra Kotarska SP Jabłońskie - „Grzeczna dama” M. Strzałkowska (op. Alicja Trocka)
Magda Łaniewska SP Białobrzegi - „W Gąszczu” (op. Grażyna Borawska)
Bartłomiej Kowalczyk SP Rutki - „Piotruś i powietrze” Ludwik Jerzy Kern (op. Małgorzata Grzęda)
Karolina Jabłońska SP Kolnica - „Gwałtu! Rety! Co się dzieje?” M. Strzałkowska (op. Lilla Rutkowska)
Aleksandra Zalewska SP Janówka - „Łosie w Łasku” Agnieszka Frączek (op. Dorota Gromak)
Adrian Bukowski SP Żarnowo - „Wiersz, w którym syczy przez cały czas” L. J. Kern (op. Lucyna Lewkiewicz)
Dariusz Orłowski SP Netta - „Łakomczuszek” (op. Anna Wąsewicz)
Milena Kotarska SP Jabłońskie - „Chrząszcz” Jan Brzechwa (op. Alicja Trocka )
Emilia Koronkiewicz SP Białobrzegi - „Wysoki sądzie” (op. Grażyna Borawska)
Julia Danowska SP Rutki - „Sukienki Bożenki” Dorota Gelner (op. Małgorzata Grzęda)
Aleksandra Pawłowska SP Kolnica - „Homar i komar” I. Mikrut (op. Lilla Rutkowska)
Julia Siedlecka SP Żarnowo - „Straszydło” Małgorzata Strzałkowska (op. Lucyna Lewkiewicz)
Magda Bieniewska SP Netta - „Baran” (op. Anna Wąsewicz)
Natalia Harasim SP Jabłońskie - „Żuraw i czapla” Jan Brzechwa (op. Alicja Trocka)
Martyna Joka SP Białobrzegi - „Nowa Polska”(op. Grażyna Borawska)
Kinga Kwiatkowska SP Rutki - „Krewetka, krawatka, serwetka, serwatka, serwantka” Agnieszka Muszyńska (op. Małgorzata
Grzęda)
Bartosz Hofman SP Kolnica - „Co ja plotę?” A. Frączek (op. Lilla Rutkowska)
Kinga Chmielewska SP Żarnowo - „Chrząszcz brzmi w trzcinie” M. Strzałkowska (op. Lucyna Lewkiewicz)
Rafał Dziądziak SP Netta - „Wiersz, w którym syczy przez cały czas” (op. Anna Wąsewicz)
Jakub Masłowski SP Jabłońskie - „Babulej i Babulejka” Jan Brzechwa (op. Alicja Trocka)
Alicja Ostaszewska SP Janówka - „Żuczek samouczek” Krzysztof Roguski (op. Dorota Gromak)
Karolina Kuklińska SP Rutki - „Zegar” Andrzej Waligórski (op. Małgorzata Grzęda)
Mateusz Motuk SP Kolnica - „Szczypawki” K. Kiełbasiński (op. Lilla Rutkowska)
Katarzyna Twardowska SP Janówka - „Powój i wuj” Agnieszka Frączek  (op. Dorota Gromak)
Uczestnicy konkursu w kategorii IV-VII