Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Galeria
Swieto Wiosny 2019 (2) Swieto Wiosny 2019 (4) Swieto Wiosny 2019 (5)
Swieto Wiosny 2019 (6) Swieto Wiosny 2019 (7) Swieto Wiosny 2019 (8)
Swieto Wiosny 2019 (9) Swieto Wiosny 2019 (10) Swieto Wiosny 2019 (11)
Swieto Wiosny 2019 (12) Swieto Wiosny 2019 (13) Swieto Wiosny 2019 (14)
Swieto Wiosny 2019 (19) Swieto Wiosny 2019 (20)
                                                                                     PROTOKÓŁ

                                z przeprowadzonego Konkursu na Plastykę Okresu Wielkanocnego „Święto Wiosny”
                                                w Centrum Kultury i Bibliotece Gminy Augustów w Żarnowie.

Ogółem w konkursie dostarczono 39  prac, w tym uczniowie ze szkół podstawowych: Netta, Jabłońskie,  Janówka, Żarnowo, Białobrzegi.

Komisja w składzie:

            Małgorzata Kalisz
            Andrzej Ostapowicz
            Wioletta Twardowska

po wnikliwej ocenie dostarczonych prac postanowiła przyznać:
Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 


w kategorii - palmy

wśród dzieci:

I miejsce
- Gabriela Piętko   -    Netta
  lat 6
I miejsce- Bartłomiej Kowalewski  - Netta
kl. VII
I miejsce-  Kinga Borkowska   - Netta  kl. II
I miejsce-  Bartłomiej Och   - Netta  kl. V
I miejsce-  Szymon Roszkowski  - Netta  kl. II
I miejsce-  Bartosz Radaszkiewicz   - Netta  kl. II

w kategorii - pisanki

wśród dorosłych:

I miejsce - Danuta Judycka- Augustów
I miejsce - Bożena Michniewicz - Żarnowo Pierwsza
I miejsce - Anna Skorupa, - Sosnowo
I miejsce  - Barbara Skowrońska  - Jeziorki
I miejsce  - Eugenia Sieńkowska    - Augustów
I miejsce - Beata Wasilewska - Żarnowo Pierwsza

wśród dzieci:

I miejsce
  - Julia Kozłowska  -Białobrzegi lat 10
I miejsce  - Maciej Skorupa   -Białobrzegi lat 11
I miejsce  - Patrycja Joka  -Białobrzegi  kl. III


wyróżnienia:

Jakub Skorupa             -Białobrzegi  lat 5
Szymon Wiszniewski - Janówka       lat 7
Iga Maksimowska      - Żarnowo  kl. I

w kategorii - ozdoby wnętrz
                  
wśród dorosłych:

I miejsce - Honorata Wasilewska - Rutki Stare
I miejsce - Krystyna Kulik - Rutki Stare
I miejsce - Teodozja Gudanowska  - Żarnowo Trzecie
I miejsce - Marzena Malinowska  - Filia Bór

Wyróżnienia:

Aneta Pawłowska - Topiłówka

wśród dzieci:

I miejsce
  - Julia Kondracka  -Jabłońskie  lat 9
I miejsce  - Julia Kozłowska  -Białobrzegi   lat 10
I miejsce  - Wiktoria Ignatowska -Netta   kl. VIII
I miejsce  -  Cezary Och   -Netta kl. II 
I miejsce  -  Bartłomiej Och  - Netta   kl. V

wyróżnienia:

Klaudia Pawłowska  - Topiłówka kl. II
Oliwia Milanowska - Janówka  lat 7
Kacper Malinowski  - Filia Bór lat 12
Weronika Kowalewska  -   Żarnowo Pierwsze  kl. V
Julia  Kowalewska  -   Żarnowo Pierwsze  kl. IV
Krzysztof  Ignatowski  -     Netta  kl. IV
Jan  Kowalewski  -  Żarnowo Pierwsze kl. III
Koło czytelniczo  -plastyczne CKiBGA w Żarnowie

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, upominki.