Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

                                                                      PROTOKÓŁ
                                             Przegląd piosenki dowolnej Szkół Podstawowych  Gminy Augustów
                                                                                w dniu  18.05.2021r.                                         
W przeglądzie udział wzięło 16 solistów, 4 duety .
Wszyscy uczestnicy wykonywali po jednym utworze.
            
Komisja w składzie :
Marek Maciejewski       - instruktor CKiBGA  w Żarnowie
Marcin Dzieniszewski   - instruktor CKiBGA  w Żarnowie
Emilia Rukścińska        - księgowa CKiBGA  w Żarnowie      

 

postanowiła przyznać miejsca:
Soliści kategoria 0 - III      
I miejsce  Gabriela Burak 
kl. II - Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
op. Teresa Kondracka        
I miejsce  Hania Klekotko   
kl. I  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte  w Rutkach
op.  Renata Sujata
II miejsce  Maja Duba
kl. I  - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte  w Rutkach
op. Renata Sujata
II miejsce  Julja Tylman
kl. I - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach
op. Renata Sujata
II miejsce  Wiktoria  Szejda 
kl. II - Szkoła Podstawowa im. Stefana kardynała Wyszyńskiego
w  Jabłońskich,  Op. Marzenna Siedlecka
II miejsce  Szymon  Maksimowski
klasa III - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
op. Małgorzata Motulewicz
II miejsce  Natalia Milanowska
klasa III - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Żarnowie op. Małgorzata Motulewicz
III miejsce  Oliwia Łapińska
kl. I  - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte  w Rutkach 
op. Renata Sujata
III miejsce  Maja Kopiczko
kl. 0 -Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte  w Rutkach
III miejsce  Karolina Milanowska
kl. I - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Żarnowie
op. Elżbieta Jarząbska
Soliści kategoria IV- VI
I miejsce  Maciej Bożewicz
kl.VI Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Janówce  
op. Joanna  Pożarowska
II miejsce Julia Kowalewska
kl.VI   Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Żarnowie 
op. Ewa Tabaka
II miejsce  Natalia  Remiszewska 
kl. VI  Szkoła Podstawowa  im gen. Ignacego Prądzyńskiego
w Białobrzegach
III miejsce  Daniel Toczyłowski 
kl. V  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach.
Soliści kategoria VII- VIII
I miejsce  Weronika  Kowalewska
kl. VII   Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Żarnowie
I miejsce  Oliwia Raczyło 
kl. VII  Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Janówce
Duety kategoria  0 - III
I miejsce  Amelia Giczewska  i Wiktoria Szejda 
klasa II - Szkoła Podstawowa im. Stefana kardynała Wyszyńskiego
w Jabłońskich  op. Marzenna Siedlecka
I miejsce  Bartek Kopiczko i Gabryś Dębski
kl. II Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte  w Rutkach
op. Renata Sujata
Duety kategoria  IV - VI
I miejsce  Weronika Korenkiewicz i Amelia Bartoszewicz
Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
op. Katarzyna Salik
Duety kategoria  VII - VIII
I miejsce  Julia Smoleńska i Antonina Pieńczykowska
Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
op. Katarzyna Salik