Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Przeglad koled 2018 (1) Przeglad koled 2018 (2) Przeglad koled 2018 (3) Przeglad koled 2018 (4)
Przeglad koled 2018 (5) Przeglad koled 2018 (6) Przeglad koled 2018 (7) Przeglad koled 2018 (8)
Przeglad koled 2018 (9) Przeglad koled 2018 (10) Przeglad koled 2018 (11) Przeglad koled 2018 (12)
Przeglad koled 2018 (13) Przeglad koled 2018 (14) Przeglad koled 2018 (15) Przeglad koled 2018 (16)
Przeglad koled 2018 (17) Przeglad koled 2018 (18) Przeglad koled 2018 (19) Przeglad koled 2018 (20)
Przeglad koled 2018 (21) Przeglad koled 2018 (22) Przeglad koled 2018 (23) Przeglad koled 2018 (24)
Przeglad koled 2018 (25) Przeglad koled 2018 (26) Przeglad koled 2018 (27) Przeglad koled 2018 (28)
Przeglad koled 2018 (29) Przeglad koled 2018 (30) Przeglad koled 2018 (31) Przeglad koled 2018 (32)
Przeglad koled 2018 (33) Przeglad koled 2018 (34) Przeglad koled 2018 (35) Przeglad koled 2018 (36)
Przeglad koled 2018 (37) Przeglad koled 2018 (38) Przeglad koled 2018 (39) Przeglad koled 2018 (40)
Przeglad koled 2018 (41) Przeglad koled 2018 (42) Przeglad koled 2018 (43) Przeglad koled 2018 (44)
Przeglad koled 2018 (45) Przeglad koled 2018 (46) Przeglad koled 2018 (47) Przeglad koled 2018 (48)
Przeglad koled 2018 (49) Przeglad koled 2018 (50) Przeglad koled 2018 (51) Przeglad koled 2018 (52)
Przeglad koled 2018 (53) Przeglad koled 2018 (54) Przeglad koled 2018 (55) Przeglad koled 2018 (56)
Przeglad koled 2018 (57) Przeglad koled 2018 (58) Przeglad koled 2018 (59) Przeglad koled 2018 (60)
Przeglad koled 2018 (61) Przeglad koled 2018 (62) Przeglad koled 2018 (63) Przeglad koled 2018 (64)
Przeglad koled 2018 (65) Przeglad koled 2018 (66) Przeglad koled 2018 (67) Przeglad koled 2018 (68)
Przeglad koled 2018 (69) Przeglad koled 2018 (70) Przeglad koled 2018 (71) Przeglad koled 2018 (72)
Przeglad koled 2018 (73) Przeglad koled 2018 (74) Przeglad koled 2018 (75) Przeglad koled 2018 (76)
Przeglad koled 2018 (77) Przeglad koled 2018 (78) Przeglad koled 2018 (79) Przeglad koled 2018 (80)
Przeglad koled 2018 (81) Przeglad koled 2018 (82) Przeglad koled 2018 (83) Przeglad koled 2018 (84)
Przeglad koled 2018 (85) Przeglad koled 2018 (86) Przeglad koled 2018 (87) Przeglad koled 2018 (88)
Przeglad koled 2018 (89) Przeglad koled 2018 (90) Przeglad koled 2018 (91) Przeglad koled 2018 (92)
Przeglad koled 2018 (93) Przeglad koled 2018 (94) Przeglad koled 2018 (95) Przeglad koled 2018 (96)
Przeglad koled 2018 (97) Przeglad koled 2018 (98) Przeglad koled 2018 (99) Przeglad koled 2018 (100)
Przeglad koled 2018 (101) Przeglad koled 2018 (102)
Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

VI Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek  Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gminy Augustów
                                                                                  w dniu 18.01.2018 r                                         

W przeglądzie udział wzięło 26 solistów i 13 zespołów wokalnych ze szkół Gminy Augustów. Wszyscy uczestnicy
wykonywali jeden  utwór: kolędę lub  pastorałkę.
            
Komisja w składzie :
Halina Poźniakowska           - instruktor tańca
Dorota Bujnowska               - kierownik Osiedlowego Domu Kultury w Augustowie
Zuzanna Rogucka                - inspektor ds. Oświaty Gminy Augustów
Helena Miszkiel                    - instruktor Centrum Kultury i Biblioteki Gminy Augustów w Żarnowie
Galeria
postanowiła przyznać miejsca:

                                       W kategorii  soliści :
Klasa 0 - III 

I miejsce     Izabela Bieniewska      -   Szkoła Podstawowa  im.    Sybiraków w Netcie
I miejsce     Maciej Bożewicz     -   Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej w  Janówce
I miejsce     Aniela Nowik     -   Szkoła Podstawowa   im. Ignacego  Prądzyńskiego w Białobrzegach
        Gimnazjum
I miejsce
  -  Karolina Joka  - Szkoła Podstawowa im. Ignacego Prądzyńskiego w  Białobrzegach             klasa -gimnazjum
II miejsce  -  Agnieszka Ostrokołowicz - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w   Janówce                klasa - gimnazjum

II   miejsce   Karolina Ostaszewska    -   Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka w   Kolnicy 
II  miejsce    Gabriela Burak  -   Szkoła Podstawowa  im.    Sybiraków w Netcie
II  miejsce    Dawid Stankiewicz -   Szkoła Podstawowa  im.    Sybiraków w Netcie
III miejsce   Oliwia  Cudnowska    -   Szkoła Podstawowa  im.    Sybiraków w Netcie
III miejsce   Nikola Orłowska    -   Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka w   Kolnicy 
III miejsce   Weronika Korenkiewicz   -   Szkoła Podstawowa  im.    Sybiraków w Netcie
Wyróżnienia

Katarzyna Niedźwiecka     -Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
Kinga Borkowska  -         Szkoła Podstawowa  im.    Sybiraków w Netcie
Klasa IV - VI
         
I miejsce
   -  Oliwia Poniatowska    Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej w  Janówce
I miejsce  -  Weronika Bożewicz    Szkoła Podstawowa im Armii Krajowej w  Janówce
II miejsce  - Martyna Jabłońska     Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka w   Kolnicy 
II miejsce  - Oliwia Raczyło    Szkoła Podstawowa im.    Armii Krajowej w  Janówce
III miejsce   -  Kinga Kwiatkowska    Szkoła Podstawowa im .Obrońców Westerplatte w  Rutkach
III miejsce   - Karolina  Jabłońska     Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka w   Kolnicy 
III miejsce   - Mateusz Szmygiel Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Wyróżnienia
Natalia Prostko                 - Szkoła Podstawowa  im. Stefana  kardynała Wyszyńskiego w Jabłońskich
Aleksandra Iwanicka         - Szkoła Podstawowa im .Obrońców Westerplatte w  Rutkach
Natalia Milanowska           - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie        
Matylda Czerobska           - Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka w   Kolnicy
Julia Smoleńska                - Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Antonina Pieńczykowska  - Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Wyróżnienia
Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie  klasa II i III
Szkoła Podstawowa  im. Stefana  kardynała Wyszyńskiego w Jabłońskich        
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
                                      W  kategorii   zespoły  wokalne:  

Klasa O - III
I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Majora Henryka w Kolnicy 














II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie  klasa I















II miejsce -  Szkoła Podstawowa im. Ignacego Prądzyńskiego w  Białobrzegach 













    
III   miejsce -  Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie  oddział przedszkolny
Uczestnicy nagrodzeni otrzymali nagrody i dyplomy.
Organizatorzy przygotowali słodki poczęstunek.
Klasa IV - VII

I   miejsce
-    Szkoła Podstawowa im.    Armii Krajowej w  Janówce
II   miejsce -  Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
II   miejsce
  -   Szkoła Podstawowa  im. Stefana  kardynała Wyszyńskiego  w Jabłońskich      
III  miejsce  -    Zespół Instrumentalno-wokalny Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
III  miejsce  -    Szkoła Podstawowa im .Obrońców Westerplatte w  Rutkach
Gimnazjum

I miejsce   -  Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej  w   Janówce - klasa - gimnazjum