Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Galeria
Maly Omnibus 2019 (1) Maly Omnibus 2019 (3) Maly Omnibus 2019 (4) Maly Omnibus 2019 (5)
Maly Omnibus 2019 (7) Maly Omnibus 2019 (9) Maly Omnibus 2019 (12) Maly Omnibus 2019 (15)
Maly Omnibus 2019 (17) Maly Omnibus 2019 (19) Maly Omnibus 2019 (20) Maly Omnibus 2019 (21)
Maly Omnibus 2019 (22) Maly Omnibus 2019 (23) Maly Omnibus 2019 (25) Maly Omnibus 2019 (27)
Maly Omnibus 2019 (28) Maly Omnibus 2019 (30) Maly Omnibus 2019 (31) Maly Omnibus 2019 (32)
Maly Omnibus 2019 (34) Maly Omnibus 2019 (37) Maly Omnibus 2019 (38) Maly Omnibus 2019 (39)
Maly Omnibus 2019 (40) Maly Omnibus 2019 (42) Maly Omnibus 2019 (43) Maly Omnibus 2019 (46)
Maly Omnibus 2019 (47) Maly Omnibus 2019 (48) Maly Omnibus 2019 (49) Maly Omnibus 2019 (50)
Maly Omnibus 2019 (51) Maly Omnibus 2019 (52) Maly Omnibus 2019 (53) Maly Omnibus 2019 (54)
Maly Omnibus 2019 (55) Maly Omnibus 2019 (57) Maly Omnibus 2019 (67) Maly Omnibus 2019 (69)
Maly Omnibus 2019 (70) Maly Omnibus 2019 (72) Maly Omnibus 2019 (76) Maly Omnibus 2019 (77)
Maly Omnibus 2019 (78) Maly Omnibus 2019 (79) Maly Omnibus 2019 (80) Maly Omnibus 2019 (82)
Maly Omnibus 2019 (83) Maly Omnibus 2019 (85) Maly Omnibus 2019 (87) Maly Omnibus 2019 (88)
Maly Omnibus 2019 (89) Maly Omnibus 2019 (91) Maly Omnibus 2019 (93) Maly Omnibus 2019 (94)
Maly Omnibus 2019 (95)
Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
                                             XXII  konkurs ph. „Wszystko wiem o miano
                                                   Małego Omnibusa Gminy Augustów”
                                                                                  w dniu 24.05.2019r.

Organizatorzy:
Centrum Kultury i Biblioteka Gminy Augustów w Żarnowie
Zespół Obsługi Ekonomicznej Szkół Gminy Augustów


W konkursie udział wzięło  26 uczniów z 5 szkół podstawowych z tereny Gminy Augustów :

Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Jabłońskich
Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
Szkoła Podstawowa im. Majora  Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Kolnicy
Szkoła Podstawowa im Sybiraków w Netcie

Komisja w składzie:

Elżbieta Pszczoła                         - sekretarz Gminy Augustów
Elżbieta Sierzputowska             - dyrektor CKiBGA  w Żarnowie
Justyna Kopiczko                        - nauczyciel Szkoły Podst. w  Rutkach
Marzenna Siedlecka             - nauczyciel Szkoły Podst. w Jabłońskich
Sylwia Niedźwiecka             - nauczyciel Szkoły Podst. w Żarnowie

po sprawdzeniu testów, wysłuchaniu odpowiedzi i podliczeniu punktów postanowiła przyznać 
                      
I  miejsce i miano „Mały Omnibus Gminy Augustów” następującym uczniom:
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

Od lewej:
klasa 0     - Amelia Giczewska  ze Szkoły Podstawowej w  Jabłońskich op. Elżbieta Złotkowska
klasa I      - Maksymilian Polakowski   ze Szkoły Podstawowej w  Kolnicy  op. Karolina Bronakowska
klasa II     - Izabela Bieniewska  ze Szkoły Podstawowej w  Netcie  op. Grazyna Siłkowska
klasa III    - Dorota Łabieniec ze Szkoły Podstawowej w  Kolnicy op. Edyta Rutkowska
Od lewej:
klasa 0 -    Weronika Bronakowska  ze Szkoły Podstawowej w  Kolnicy   op. Justyna Giczewska
klasa I  -    Szymon Maksimowski  ze Szkoły Podstawowej w  Żarnowie  op. Małgorzata Motulewicz
klasa II -    Klaudia Pawłowska  ze Szkoły Podstawowej w  Jabłońskie   op. Marzenna Siedlecka
klasa III -   Mateusz Kowalczyk  ze Szkoły Podstawowej  w  Rutkach  op. Renata Sujata
Od lewej:
klasa 0 -   Nataniel Cybulski  ze Szkoły Podstawowej  w  Rutkach  op. Maria Chmielewska
klasa I -   Piotr Hołubowicz    ze Szkoły Podstawowej  w  Rutkach  op. Ewa Grochowska
klasa II -  Izabela Sieńkowska  ze Szkoły Podstawowej  w  Żarnowie  op. Monika Ciemna
klasa III - Dawid Rółkowski  ze Szkoły Podstawowej w  Żarnowie   op. Sylwia Niedźwiecka
II  miejsce:
III miejsce :
Udział :

Oddział Przedszkolny
Maciej Milanowski          ze Szkoły Podstawowej  w  Żarnowie     op. Grazyna Krupińska
Alicja Och                      ze Szkoły Podstawowej  w  Netcie          op. Małgorzata Fuszara

Klasa I
Oliwia Cudnowska          ze Szkoły Podstawowej w  Netcie          op. Joanna Horoszko

Klasa II
Kamil Kolenda                 ze Szkoły Podstawowej  w  Rutkach     op. Beata Chylińska
Izabela Ryszkiewicz         ze Szkoły Podstawowej w  Kolnicy       op. Jadwiga Bobier

Klasa III
Amelia Bartoszewicz       ze Szkoły Podstawowej w  Netcie          op. Teresa Kondracka
Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i dyplomy.
Na zakończenie dzieci zaproszono na słodki poczęstunek.