Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

                                                                          Protokół
                                                              z przeprowadzonego konkurs fotograficznego
                  „W moim obiektywie- uroki mojej miejscowości zimą” 2021

     W konkursie udział wzięło 84 uczestników, którzy przesłali fotografie w trzech kategoriach wiekowych : I - III, IV - VI, VII -
VIII.
Komisja w składzie:
Zdzisław Chmielewski - zastępca wójta Gminy Augustów
Beata Perzanowska - redaktor Przeglądu Powiatowego
Elżbieta Sierzputowska - dyrektor  CKiBGA
Marcin Dzieniszewski - instruktor CKiBGA
Andrzej Ostapowicz - informatyk  CKiBGA
Wyróżniła zdjęcia i przyznała miejsca:
KF 2021 Maja Duba kl. 1 Rutki Nowe (2)
Maja Duba kl.1 - Rutki Nowe
kategoria I - III

I miejsca
KF 2021 Julia Tylman kl. 1 Rutki Nowe (3)
Julia Tylman kl.1 - Rutki Nowe
KF 2021 Iga Maksimowska kl. 3 Zarnowo Drugie (3)
Iga Maksimowska kl.3-Żarnowo Drugie
II miejsca
KF 2021 Mateusz Klukowski kl. 0 Zarnowo Trzecie (2)
Mateusz Klukowski kl.0 - Żarnowo
KF 2021 Zuzanna Klukowska kl. 2 Zarnowo Trzecie (2)
Zuzanna Klukowska kl.2 - Żarnowo Trzecie
KF 2021 Jakub Gudanowski kl. 3 Zarnowo Trzecie (3)
Jakub Gudanowski kl.3 - Żarnowo Trzecie
III miejsca
KF 2021 Gabryiela Pietko kl. 1 Netta (1)
Gabriela Piętko kl. 1-Netta
KF 2021 Jakub Kisielewski kl.2 Netta Folwark (3)
Jakub Kisielewski kl. 2 - Netta Folwark
kategoria IV - VI

I miejsca
Radosław Klukowski kl. 6 - Żarnowo
KF 2021 Radoslaw Klukowski kl. 6 Zarnowo (1)
KF 2021 Dominik Maksimowski kl.6 Rutki (2)
Dominik Maksimowski kl. 6 - Rutki
KF 2021 Lukasz Poulakowski kl 6 Rutki (1)
Łukasz Poulakowski kl. 6 - Rutki
II miejsca
KF 2021 Wiktoria Kulik kl.3 Rutki (3)
Wiktoria Kulik kl. 6 Rutki
KF 2021 Zuzanna Zalewska kl. 6 Rutki (2)
Zuzanna Zalewska kl. 6 - Rutki
KF 2021 Mateusz Dziadziak kl.6 Netta
Mateusz Dziądziak kl. 6 - Netta
III miejsca
KF 2021 Kinga Biziewska kl 4 (2)
Kinga Biziewska kl. 4
KF 2021 Mateusz Kowalczyk kl. 5 Jeziorki (3)
Mateusz Kowalczyk kl. 5 - Jeziorki
KF 2021 Wioletta Zysko kl.6 Topilowka (1)
Wioletta Zysko kl. 6 -Topiłówka
KF 2021 Oliwier Morze kl.6 - Rutki (4)
Oliwier Morze kl. 6 - Rutki
kategoria VII - VIII

I miejsca
KF 2021 Rafal Koniecko kl. 7 Netta Folwark (2)
Rafał Koniecko kl. 7 - Netta Folwark
KF 2021 Bartlomiej Kowalczyk kl.7 Jeziorki (2)
Bartłomiej Kowalczyk  kl. 7 - Jeziorki
KF 2021 Michalina Niedzwiecka kl.7 Rutki (2)
Michalina Niedźwiecka  kl. 7 - Rutki
II miejsca
KF 2021 Damian Rolkowski kl. 7 Zarnowo (1)
Damian Rółkowski kl. 7 - Żarnowo
KF 2021 Bartlomiej Och kl7 (1)
Bartłomiej Och kl. 7 - Netta Pierwsza
KF 2021 Natalia Koronkiewicz kl. 7 (3)
Natalia Koronkiewicz kl. 7
III miejsca
KF 2021 Dominika Doroszko kl.7 Zarnowo (2)
Dominika Doroszko kl.7  - Żarnowo
KF 2021 Weronika Kowalewska kl.7 Zarnowo Pierwsze (1)
Weronika Kowalewska- kl.7 Żarnowo Pierwsze
KF 2021 Bartek Sujata kl.7 Rutki (1)
Bartek Sujata  kl. 7-Rutki
Prace poza konkursem
KF 2021 Adam Gusiatin (1)
Adam Gusiatin l.17 - Gabowe Grądy
KF 2021 Adam Gusiatin (2)
Adam Gusiatin l.17 - Gabowe Grądy
Laureaci otrzymali dyplomy i upominki.
Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy po odbiór upominków do Centrum Kultury w Żarnowie.
KF 2021 Adam Gusiatin (3)
Adam Gusiatin l.17 - Gabowe Grądy
Darek  Orlowski   (1)
Darek Orłowski
Darek  Orlowski   (2)
Darek Orłowski
Darek  Orlowski   (3)
Darek Orłowski
Galeria
KF 2021 Alicja Kowalewska kl.1 Zarnowo Trzecie (1)
Alicja Kowalewska kl.1 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Alicja Kowalewska kl.1 Zarnowo Trzecie (2)
Alicja Kowalewska kl.1 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Alicja Kowalewska kl.1 Zarnowo Trzecie (3)
Alicja Kowalewska kl.1 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Bartosz Malinowski kl. 1 (1)
Bartosz Malinowski kl. 1
KF 2021 Bartosz Malinowski kl. 1 (2)
Bartosz Malinowski kl. 1
KF 2021 Bartosz Malinowski kl. 1 (3)
Bartosz Malinowski kl. 1
KF 2021 Dawid Kowalewski kl.3 Zarnowo (1)
Dawid Kowalewski kl.3 Żarnowo
KF 2021 Dawid Kowalewski kl.3 Zarnowo (2)
Dawid Kowalewski kl.3 Żarnowo
KF 2021 Dawid Kowalewski kl.3 Zarnowo (3)
Dawid Kowalewski kl.3 Żarnowo
KF 2021 Gabriela Jurczewska kl. 3 Janowka (1)
Gabriela Jurczewska kl. 3 Janówka
KF 2021 Gabriela Jurczewska kl. 3 Janowka (2)
Gabriela Jurczewska kl. 3 Janówka
KF 2021 Gabriela Jurczewska kl. 3 Janowka (3)
Gabriela Jurczewska kl. 3 Janówka
KF 2021 Gabryiela Pietko kl. 1 Netta (2)
Gabryiela Piętko kl. 1 Netta
KF 2021 Gabryiela Pietko kl. 1 Netta (3)
Gabryiela Piętko kl. 1 Netta
KF 2021 Iga Maksimowska kl. 3 Zarnowo Drugie (1)
Iga Maksimowska kl. 3 Żarnowo Drugie
KF 2021 Iga Maksimowska kl. 3 Zarnowo Drugie (2)
Iga Maksimowska kl. 3 Żarnowo Drugie
KF 2021 Izabela Kowalewska kl.1 Zarnowo (1)
Izabela Kowalewska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Izabela Kowalewska kl.1 Zarnowo (2)
Izabela Kowalewska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Izabela Kowalewska kl.1 Zarnowo (3)
Izabela Kowalewska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Jakub Gudanowski kl. 3 Zarnowo Trzecie (1)
Jakub Gudanowski kl. 3 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Jakub Gudanowski kl. 3 Zarnowo Trzecie (2)
Jakub Gudanowski kl. 3 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Jakub Gudanowski kl. 3 Zarnowo Trzecie (4)
Jakub Gudanowski kl. 3 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Jakub Kasjanowicz Netta (1)
Jakub Kasjanowicz Netta
KF 2021 Jakub Kasjanowicz Netta (2)
Jakub Kasjanowicz Netta
KF 2021 Jakub Kasjanowicz Netta (3)
Jakub Kasjanowicz Netta
KF 2021 Jakub Kisielewski kl.2 Netta Folwark (1)
Jakub Kisielewski kl.2 Netta Folwark
KF 2021 Jakub Kisielewski kl.2 Netta Folwark (2)
Jakub Kisielewski kl.2 Netta Folwark
KF 2021 Julia Tylman kl. 1 Rutki Nowe (1)
Julia Tylman kl. 1 Rutki Nowe
KF 2021 Julia Tylman kl. 1 Rutki Nowe (2)
Julia Tylman kl. 1 Rutki Nowe
KF 2021 Karolina Maslowska kl.3 Janowka (1)
Karolina Masłowska kl.3 Janówka
KF 2021 Karolina Maslowska kl.3 Janowka (2)
Karolina Masłowska kl.3 Janówka
KF 2021 Karolina Milanowska kl.1 Zarnowo (1)
Karolina Milanowska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Karolina Milanowska kl.1 Zarnowo (2)
Karolina Milanowska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Karolina Milanowska kl.1 Zarnowo (3)
Karolina Milanowska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Katarzyna Juszkiewicz kl 3 Mazurki (1)
Katarzyna Juszkiewicz kl. 3 Mazurki
KF 2021 Katarzyna Juszkiewicz kl 3 Mazurki (2)
Katarzyna Juszkiewicz kl. 3 Mazurki
KF 2021 Katarzyna Juszkiewicz kl 3 Mazurki (3)
Katarzyna Juszkiewicz kl. 3 Mazurki
KF 2021 Konrad Dragunajtys Rutki (1)
Konrad Dragunajtys Rutki
KF 2021 Konrad Dragunajtys Rutki (2)
Konrad Dragunajtys Rutki
KF 2021 Konrad Dragunajtys Rutki (3)
Konrad Dragunajtys Rutki
KF 2021 Kornelia Wikarska kl.1 Kolnica (1)
Kornelia Wikarska kl.1 Kolnica
KF 2021 Kornelia Wikarska kl.1 Kolnica (2)
Kornelia Wikarska kl.1 Kolnica
Karolina Masłowska kl.3 Janówka
Karolina Milanowska kl.1 Żarnowo
Karolina Milanowska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Kornelia Wikarska kl.1 Kolnica (3)
Kornelia Wikarska kl.1 Kolnica
KF 2021 Krystian Dabrowski kl.3 Rutki (1)
Krystian Dąbrowski kl.3 Rutki
KF 2021 Krystian Dabrowski kl.3 Rutki (2)
Krystian Dąbrowski kl.3 Rutki
KF 2021 Laura Skindzielewska kl.3 Rutki Nowe (1)
Laura Skindzielewska kl.3 Rutki Nowe
KF 2021 Laura Skindzielewska kl.3 Rutki Nowe (2)
Laura Skindzielewska kl.3 Rutki Nowe
KF 2021 Laura Skindzielewska kl.3 Rutki Nowe (3)
Laura Skindzielewska kl.3 Rutki Nowe
KF 2021 Maja Duba kl. 1 Rutki Nowe (1)
Maja Duba kl. 1 Rutki Nowe
KF 2021 Maja Duba kl. 1 Rutki Nowe (3)
Maja Duba kl. 1 Rutki Nowe
KF 2021 Marcin Sujata l.6 Rutki (1)
Marcin Sujata l.6 Rutki
KF 2021 Marcin Sujata l.6 Rutki (2)
Marcin Sujata l.6 Rutki
KF 2021 Marcin Sujata l.6 Rutki (3)
Marcin Sujata l.6 Rutki
KF 2021 Mateusz Biziewski kl. 2 (1)
Mateusz Biziewski kl. 2
KF 2021 Mateusz Biziewski kl. 2 (2)
Mateusz Biziewski kl. 2
KF 2021 Mateusz Biziewski kl. 2 (3)
Mateusz Biziewski kl. 2
KF 2021 Mateusz Klukowski kl. 0 Zarnowo Trzecie (1)
Mateusz Klukowski kl. 0 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Mateusz Klukowski kl. 0 Zarnowo Trzecie (3)
Mateusz Klukowski kl. 0 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Michalina Och l.6 (1)
Michalina Och l.6
KF 2021 Michalina Och l.6 (2)
Michalina Och l.6
KF 2021 Michalina Och l.6 (3)
Michalina Och l.6
KF 2021 Milena Dziadziak kl. 1 Netta
Milena Dziądziak kl. 1 Netta
KF 2021 Natalia Kopanczyk kl.1 Zarnowo (1)
Natalia Kopańczyk kl.1 Żarnowo
KF 2021 Natalia Kopanczyk kl.1 Zarnowo (2)
Natalia Kopańczyk kl.1 Żarnowo
KF 2021 Natalia Kopanczyk kl.1 Zarnowo (3)
Natalia Kopańczyk kl.1 Żarnowo
KF 2021 Natalia Milanowska kl. 3 (1)
Natalia Milanowska kl. 3
KF 2021 Natalia Milanowska kl. 3 (2)
Natalia Milanowska kl. 3
KF 2021 Natalia Milanowska kl. 3 (3)
Natalia Milanowska kl. 3
KF 2021 Nataniel Cybulski kl.1 Rutki (1)
Nataniel Cybulski kl.1 Rutki
KF 2021 Nataniel Cybulski kl.1 Rutki (2)
Nataniel Cybulski kl.1 Rutki
KF 2021 Nataniel Cybulski kl.1 Rutki (3)
Nataniel Cybulski kl.1 Rutki
KF 2021 Stanislaw Kowalewski kl.2 Zarnowo Trzecie (1)
Stanisław Kowalewski kl.2 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Stanislaw Kowalewski kl.2 Zarnowo Trzecie (2)
Stanisław Kowalewski kl.2 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Stanislaw Kowalewski kl.2 Zarnowo Trzecie (3)
Stanisław Kowalewski kl.2 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Szymon Dzieniszewski - Jeziorki (1)
Szymon Dzieniszewski - Jeziorki
KF 2021 Szymon Dzieniszewski - Jeziorki (2)
Szymon Dzieniszewski - Jeziorki
KF 2021 Szymon Dzieniszewski - Jeziorki (3)
Szymon Dzieniszewski - Jeziorki
KF 2021 Szymon Sienkowski kl.1 Zarnowo (1)
Karolina Milanowska kl.1 Żarnowo
KF 2021 Szymon Sienkowski kl.1 Zarnowo (2)
Szymon Sieńkowski kl.1 Żarnowo
KF 2021 Szymon Sienkowski kl.1 Zarnowo (3)
Szymon Sieńkowski kl.1 Żarnowo
KF 2021 Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka (1)
Szymon Wiszniewski kl. 3 Janówka
KF 2021 Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka (2)
Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka
KF 2021 Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka (3)
Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka
KF 2021 Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka (4)
Szymon Wiszniewski kl. 3 Janowka
Szymon Dzieniszewski - Jeziorki
Szymon Dzieniszewski - Jeziorki
Szymon Sieńkowski kl.1 Żarnowo
KF 2021 Szymon Zyskowski kl.3 Bialobrzegi (1)
Szymon Zyskowski kl.3 Białobrzegi
KF 2021 Szymon Zyskowski kl.3 Bialobrzegi (2)
Szymon Zyskowski kl.3 Białobrzegi
KF 2021 Szymon Zyskowski kl.3 Bialobrzegi (3)
Szymon Zyskowski kl.3 Białobrzegi
KF 2021 Zuzanna Klukowska kl. 2 Zarnowo Trzecie (1)
Zuzanna Klukowska kl. 2 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Zuzanna Klukowska kl. 2 Zarnowo Trzecie (3)
Zuzanna Klukowska kl. 2 Żarnowo Trzecie
KF 2021 Amelia Bartoszewicz Netta
Amelia Bartoszewicz Netta
KF 2021 Amelia Siemiaszko kl.6 Netta
Amelia Siemiaszko kl.6 Netta
KF 2021 Anita Turowska kl. 6 Rutki (1)
Anita Turowska kl. 6 Rutki
KF 2021 Anita Turowska kl. 6 Rutki (2)
Anita Turowska kl. 6 Rutki
KF 2021 Anita Turowska kl. 6 Rutki (3)
Anita Turowska kl. 6 Rutki
KF 2021 Bartosz Kuzma kl.4 Rutki Stare (1)
Bartosz Kuźma kl.4 Rutki Stare
KF 2021 Bartosz Kuzma kl.4 Rutki Stare (2)
Bartosz Kuźma kl.4 Rutki Stare
KF 2021 Bartosz Kuzma kl.4 Rutki Stare (3)
Bartosz Kuźma kl.4 Rutki Stare
KF 2021 Bartosz Niedzwiecki kl.6 Rutki (1)
Bartosz Niedźwiecki kl.6 Rutki
KF 2021 Bartosz Niedzwiecki kl.6 Rutki (2)
Bartosz Niedźwiecki kl.6 Rutki
KF 2021 Bartosz Niedzwiecki kl.6 Rutki (3)
Bartosz Niedźwiecki kl.6 Rutki
KF 2021 Cezary Och kl.4 (1)
Cezary Och kl.4
KF 2021 Cezary Och kl.4 (2)
Cezary Och kl.4
KF 2021 Cezary Och kl.4 (3)
Cezary Och kl.4
KF 2021 Dawid Rolkowski kl. 5 Zarnowo
Dawid Rółkowski kl. 5 Żarnowo
KF 2021 Dawid Stankiewicz kl.5 Netta
Dawid Stankiewicz kl.5 Netta
KF 2021 Dominik Maksimowski kl.6 Rutki (1)
Dominik Maksimowski kl.6 Rutki
KF 2021 Izabela Ryszkiewicz kl. 4 Kolnica (1)
Izabela Ryszkiewicz kl. 4 Kolnica
KF 2021 Izabela Ryszkiewicz kl. 4 Kolnica (2)
Izabela Ryszkiewicz kl. 4 Kolnica
KF 2021 Izabela Ryszkiewicz kl. 4 Kolnica (3)
Izabela Ryszkiewicz kl. 4 Kolnica
KF 2021 Izabela Sienkowska kl.4 Zarnowo (1)
Izabela Sieńkowska kl.4 Żarnowo
KF 2021 Izabela Sienkowska kl.4 Zarnowo (2)
Izabela Sieńkowska kl.4 Żarnowo
KF 2021 Izabela Sienkowska kl.4 Zarnowo (3)
Izabela Sieńkowska kl.4 Żarnowo
KF 2021 Izabela Sienkowska kl.4 Zarnowo (4)
Izabela Sieńkowska kl.4 Żarnowo
KF 2021 Izabela Sienkowska kl.4 Zarnowo (5)
Izabela Sieńkowska kl.4 Żarnowo
KF 2021 Julia Gudanowska kl. 4 Zarnowo
Julia Gudanowska kl. 4 Żarnowo
KF 2021 Julia Kowalewska kl. 6 Zarnowo (1)
Julia Kowalewska kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Julia Kowalewska kl. 6 Zarnowo (2)
Julia Kowalewska kl. 6 Zarnowo
KF 2021 Julia Skowronska kl. 6 Zarnowo
Julia Skowrońska kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Katarzyna Haraburda kl.IV Zarnowo (1)
Katarzyna Haraburda kl.4 Żarnowo
KF 2021 Katarzyna Haraburda kl.IV Zarnowo (2)
Katarzyna Haraburda kl.4 Żarnowo
KF 2021 Katarzyna Haraburda kl.IV Zarnowo (3)
Katarzyna Haraburda kl.4 Żarnowo
KF 2021 Kinga Biziewska kl 4 (1)
Kinga Biziewska kl 4
KF 2021 Kinga Biziewska kl 4 (3)
Kinga Biziewska kl 4
KF 2021 Kinga Borkowska kl.4 Netta (1)
Kinga Borkowska kl.4 Netta
KF 2021 Kinga Borkowska kl.4 Netta (2)
Kinga Borkowska kl.4 Netta
KF 2021 Kinga Borkowska kl.4 Netta (3)
Kinga Borkowska kl.4 Netta
KF 2021 Kinga Ciesielska kl. 6 Zarnowo (1)
Kinga Ciesielska kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Kinga Ciesielska kl. 6 Zarnowo (2)
Kinga Ciesielska kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Klaudia Pawlowska kl.4 Topilowka (1)
Klaudia Pawłowska kl.4 Topiłówka
KF 2021 Klaudia Pawlowska kl.4 Topilowka (2)
Klaudia Pawłowska kl.4 Topiłówka
KF 2021 Klaudia Pawlowska kl.4 Topilowka (3)
Klaudia Pawłowska kl.4 Topiłówka
KF 2021 Lukasz Poulakowski kl 6 Rutki (2)
Łukasz Poulakowski kl. 6 Rutki
KF 2021 Lukasz Poulakowski kl 6 Rutki (3)
Łukasz Poulakowski kl. 6 Rutki
KF 2021 Maciej Ciesielski kl. 4 Zarnowo (1)
Maciej Ciesielski kl. 4 Żarnowo
KF 2021 Maciej Ciesielski kl. 4 Zarnowo (2)
Maciej Ciesielski kl. 4 Żarnowo
KF 2021 Maciej Ciesielski kl. 4 Zarnowo (3)
Maciej Ciesielski kl. 4 Żarnowo
KF 2021 Mateusz Kowalczyk kl. 5 Jeziorki (1)
Mateusz Kowalczyk kl. 5 Jeziorki
KF 2021 Mateusz Kowalczyk kl. 5 Jeziorki (2)
Mateusz Kowalczyk kl. 5 Jeziorki
KF 2021 Milena Rzepnicka kl 5 Netta (1)
Milena Rzepnicka kl. 5 Netta
KF 2021 Milena Rzepnicka kl 5 Netta (2)
Milena Rzepnicka kl. 5 Netta
KF 2021 Milena Rzepnicka kl 5 Netta (3)
Milena Rzepnicka kl. 5 Netta
KF 2021 Oliwier Morze kl.6 - Rutki (1)
Oliwier Morze kl.6 - Rutki
KF 2021 Oliwier Morze kl.6 - Rutki (2)
Oliwier Morze kl.6 - Rutki
KF 2021 Oliwier Morze kl.6 - Rutki (3)
Oliwier Morze kl.6 - Rutki
KF 2021 Patryk Niedzwiecki kl.5 Rutki Nowe (1)
Patryk Niedźwiecki kl.5 Rutki Nowe
KF 2021 Patryk Niedzwiecki kl.5 Rutki Nowe (2)
Patryk Niedźwiecki kl.5 Rutki Nowe
KF 2021 Patryk Niedzwiecki kl.5 Rutki Nowe (3)
Patryk Niedźwiecki kl.5 Rutki Nowe
KF 2021 Pawel Kopiczko kl.5 Jeziorki (1)
Paweł Kopiczko kl.5 Jeziorki
KF 2021 Pawel Kopiczko kl.5 Jeziorki (2)
Paweł Kopiczko kl.5 Jeziorki
KF 2021 Pawel Kopiczko kl.5 Jeziorki (3)
Paweł Kopiczko kl.5 Jeziorki
KF 2021 Piotr Kulik kl. 4 Rutki (1)
Piotr Kulik kl. 4 Rutki
KF 2021 Piotr Kulik kl. 4 Rutki (2)
Piotr Kulik kl. 4 Rutki
KF 2021 Piotr Kulik kl. 4 Rutki (3)
Piotr Kulik kl. 4 Rutki
KF 2021 Piotr Ostapowicz kl.4 Netta (1)
Piotr Ostapowicz kl.4 Netta
KF 2021 Piotr Ostapowicz kl.4 Netta (2)
Piotr Ostapowicz kl.4 Netta
KF 2021 Piotr Ostapowicz kl.4 Netta (3)
Piotr Ostapowicz kl.4 Netta
KF 2021 Radoslaw Klukowski kl. 6 Zarnowo (2)
Radosław Klukowski kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Rafal  Siedlecki kl. 6 Zarnowo (1)
Rafał Siedlecki kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Rafal  Siedlecki kl. 6 Zarnowo (2)
Rafał Siedlecki kl. 6 Żarnowo
KF 2021 Tomasz Wojtulewicz kl.6  Netta Druga (1)
Tomasz Wojtulewicz kl.6  Netta Druga
KF 2021 Tomasz Wojtulewicz kl.6  Netta Druga (2)
Tomasz Wojtulewicz kl.6  Netta Druga
KF 2021 Tomasz Wojtulewicz kl.6  Netta Druga (3)
Tomasz Wojtulewicz kl.6  Netta Druga
KF 2021 Wiktoria Kulik kl.4 Rutki (1)
Wiktoria Kulik kl.4 Rutki
KF 2021 Wiktoria Kulik kl.4 Rutki (2)
Wiktoria Kulik kl.4 Rutki
KF 2021 Wioletta Zysko kl.6 Topilowka (2)
Wioletta Zysko kl.6 Topiłówka
KF 2021 Wioletta Zysko kl.6 Topilowka (3)
Wioletta Zysko kl.6 Topiłówka
KF 2021 Zuzanna Zalewska kl. 6 Rutki (1)
Zuzanna Zalewska kl. 6 Rutki
KF 2021 Bartek Sujata kl.7 Rutki (2)
Bartek Sujata kl.7 Rutki
KF 2021 Bartek Sujata kl.7 Rutki (3)
Bartek Sujata kl.7 Rutki
KF 2021 Bartlomiej Kowalczyk kl.7 Jeziorki (1)
Bartłomiej Kowalczyk kl.7 Jeziorki
KF 2021 Bartlomiej Kowalczyk kl.7 Jeziorki (3)
Bartłomiej Kowalczyk kl.7 Jeziorki
KF 2021 Bartlomiej Och kl7 (2)
Bartłomiej Och kl.7
KF 2021 Bartlomiej Och kl7 (3)
Bartłomiej Och kl.7
KF 2021 Damian Rolkowski kl. 7 Zarnowo (2)
Damian Rółkowski kl. 7 Żarnowo
KF 2021 Damian Rolkowski kl. 7 Zarnowo (3)
Damian Rółkowski kl. 7 Żarnowo
KF 2021 Dominika Doroszko kl.7 Zarnowo (1)
Dominika Doroszko kl.7 Żarnowo
KF 2021 Dominika Doroszko kl.7 Zarnowo (3)
Dominika Doroszko kl.7 Żarnowo
KF 2021 Dominika Doroszko kl.7 Zarnowo (4)
Dominika Doroszko kl.7 Żarnowo
KF 2021 Dominika Doroszko kl.7 Zarnowo (5)
Dominika Doroszko kl.7 Żarnowo
KF 2021 Kacper Koronkiewicz kl.7 Zarnowo (1)
Kacper Koronkiewicz kl.7 Żarnowo
KF 2021 Kacper Koronkiewicz kl.7 Zarnowo (2)
Kacper Koronkiewicz kl.7 Żarnowo
KF 2021 Kacper Koronkiewicz kl.7 Zarnowo (3)
Kacper Koronkiewicz kl.7 Żarnowo
KF 2021 Martyna Dzieniszewska kl.7- Jeziorki (1)
Martyna Dzieniszewska kl.7- Jeziorki
KF 2021 Martyna Dzieniszewska kl.7- Jeziorki (2)
Martyna Dzieniszewska kl.7- Jeziorki
KF 2021 Martyna Dzieniszewska kl.7- Jeziorki (3)
Martyna Dzieniszewska kl.7- Jeziorki
KF 2021 Martyna Grygo kl.7 -Rutki (1)
Martyna Grygo kl.7 -Rutki
KF 2021 Martyna Grygo kl.7 -Rutki (2)
Martyna Grygo kl.7 -Rutki
KF 2021 Martyna Grygo kl.7 -Rutki (3)
Martyna Grygo kl.7 -Rutki
KF 2021 Michalina Niedzwiecka kl.7 Rutki (1)
Michalina Niedźwiecka kl.7 Rutki
KF 2021 Michalina Niedzwiecka kl.7 Rutki (3)
Michalina Niedźwiecka kl.7 Rutki
KF 2021 Natalia Koronkiewicz kl. 7 (1)
Natalia Koronkiewicz kl. 7
KF 2021 Natalia Koronkiewicz kl. 7 (2)
Natalia Koronkiewicz kl. 7
KF 2021 Paulina Karbowska kl.7 Zarnowo (1)
Paulina Karbowska kl.7 Żarnowo
KF 2021 Paulina Karbowska kl.7 Zarnowo (2)
Paulina Karbowska kl.7 Żarnowo
KF 2021 Paulina Karbowska kl.7 Zarnowo (3)
Paulina Karbowska kl.7 Żarnowo
KF 2021 Rafal Koniecko kl. 7 Netta Folwark (1)
Rafał Koniecko kl. 7 Netta Folwark
KF 2021 Rafal Koniecko kl. 7 Netta Folwark (3)
Rafał Koniecko kl. 7 Netta Folwark
KF 2021 Weronika Kowalewska kl.7 Zarnowo Pierwsze (2)
Weronika Kowalewska kl.7 Żarnowo Pierwsze
KF 2021 Weronika Kowalewska kl.7 Zarnowo Pierwsze (3)
KF 2021 Weronika Kowalewska kl.7 Zarnowo Pierwsze (4)
KF 2021 Weronika Kowalewska kl.7 Zarnowo Pierwsze (5)
KF 2021 Wiktoria Haraburda kl. 7 Zartnowo
Wiktoria Haraburda kl. 7 Żartnowo
Weronika Kowalewska kl.7 Żarnowo Pierwsze
Weronika Kowalewska kl.7 Żarnowo Pierwsze
Weronika Kowalewska kl.7 Żarnowo Pierwsze