Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

                                                        Kartka Bożonarodzeniowa

Na konkurs dostarczono 57 kartkek bożenarodzeniowych
Wyróżnione prace
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Upominki prosimy odbierać od 21 grudnia w Centrum Kultury do godz. 14.00

Informacje pod numerem tel. 517868272
za udział
Maja Duba kl.I Rutki (1)
Oliwia Lapinska kl. I - Rutki
Macius Milanowski -kl. II Zarnowo
Maja  Duba kl. I -  Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach
Oliwia Łapińska kl. I - Szkoła Podstawowa im.
Obrońców Westerplatte w Rutkach
Maciuś  Milanowski kl. -  Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Żarnowie
Oliwia Cudnowska kl. III SP Netta
Ala Koawlewska kl. I Zarnowo Trzecie Ala Kowalewska  kl. I - Zarnowo Trzecie 2
Izabela Kowalewska kl. I - Zarnowo
Oliwia Cudnowska kl. III  - Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Ala Kowalewska  kl. I - Żarnowo Trzecie
Izabela Kowalewska kl. I - Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Żarnowie
Pawel Kopiczko kl.II - Rutki
Janek Kowalewski kl. V - Zarnowo Pierwsze
Michal Ostapowicz kl. 6
Paweł Kopiczko kl. V - Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach
Janek Kowalewski kl. V - Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II w Żarnowie
Michał Ostapowicz  kl.VI -  Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Krzysztof Ignatowski kl.6
Krzysztof Ignatowski kl. VI - Szkoła Podstawowa im. Sybiraków w Netcie
Amelia Bartoszewicz kl.5
Amelia Kierklo l. 9
Amelia Zalewska kl. 0- Rutki
Amelia Bartoszewicz kl. V
Amelia Kierklo l.9
Amelia Zalewska Punkt Przedszkolny w Rutkach 4 lata
Dawid Kzlowski kl. I - Netta
Dominik Frackiewicz kl.V Bialobrzegi
Edyta Grochowska kl.6
Dawid Kozłowski kl. I - Netta
Dominik Frąckiewicz kl. IV - Białobrzegi
Edyta Grochowska kl. VI
Gabrysia Pietko kl. I - Netta
Gudanowski Jakub - Zarnowo
Iga Maksimowska kl. III - Zarnowo
Gabrysia Piętko kl. I - Netta
Jakub Gudanowski - Żarnowo
Iga Maksimowska kl. III Żarnowo
Izabela Sierzputowska kl.III SP Netta
Jakub Kasjanowicz kl. I - Netta
Julia Kowalewska kl. VI  - Zarnowo
Izabela Sierzputowska kl. III SP Netta
Jakub Kasjanowicz - kl. I Netta
Julia Kowalewska - kl. VI - Żarnowo
Julia Tylman kl. I - Rutki
Kamil Frackiewicz kl. III Bialobrzegi
Klaudia Kraszewska -Promiski  (2)
Julia Tylman kl. I - Rutki
Kamil Frąckiewicz kl. III - Białobrzegi
Klaudia Kraszewska - Promiski
Klaudia Pawlowska kl. IV 2 Klaudia Pawlowska kl. IV Topilowka
Angelika Moskal klasa 1 SP NETTA
Maja Kopiczko Kl.0 Rutki
Klaudia  Pawłowska kl. IV - Topiłówka
Angelika Moskal kl. I - SP Netta
Maja Kopiczko kl. 0 - Rutki
Maja Zalewska Punkt Przedszkolny w Rutkach 3 lata
Marlena Galanczuk kl. III. SP Netta
Michal Koniecko kl.5
Maja Zalewska Punkt Przedszkolny w Rutkach 3 lata
Marlena Gałańczuk kl. III SP Netta
Michał Koniecko kl. V
Milena Rzepnicka kl.5
Natalia i Karolina Milanowska kl. I i III
Natalia Milanowska kl. I Zarnowo
Milena Rzepnicka kl. V
Natalia i Karolina Milanowska kl. I i III
Natalia Milanowska kl. I - Żarnowo
Natalia Tylman l.4 -Rutki
Paulina Karbowska kl. -Zarnowo
SP NETTA  Amelia Siemiaszko kl 6
Natalia Tylman  l.4 - Rutki
Paulina Karbowska - Żarnowo
Amelia Siemiaszko - kl. VI
SP NETTA Dominika Wierzbicka kl 7
SP NETTA Izabela Bieniewska klasa 4
SP NETTA KLASA 1 Eryk Orlowski (1)
Dominika Wierzbicka - kl. VII
Izabela Bieniewska kl. IV - SP Netta
Eryk Orłowski kl. I - SP Netta
SP NETTA KLASA 1 Gabriela Pietko
Szymon Zarzecki kl. II -Bialobrzegi  (1) Szymon Zarzecki kl. II -Bialobrzegi  (2)
Tymon Pienczykowski kl. II - Netta
Gabriela Piętko kl. I - SP Netta
Szymon Zarzecki kl. II - Białobrzegi
Tymon Pieńczykowski kl. II - Netta
Weronika Kowalewska kl. VII - Zarnowo Pierwsze
Filia Bor (1) Filia Bor (2) Filia Bor (3) Filia Bor (4) Filia Bor (5)
Weronika Kowalewska kl. VII - Żarnowo Pierwsze
Filia w Borze
Maja Wasilewska 5 lat Punkt Przedszkolny w Rutkach
Dawid Kowalewski KL III SP w Zarnowie
Stanislaw Kowalewski lat 8
Maja Wasilewska 5 lat Punkt Przedszkolny w Rutkach
Dawid Kowalewski kl. III SP w Żarnowie
Stanisław Kowalewski lat 8
Tomasz Roszkowski, kl. I SP w Bialobrzegach
Tomasz Roszkowski, kl. I SP w Białobrzegach