Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.
CENTRUM  KULTURY  I  BIBLIOTEKA
Gminy Augustów w Żarnowie


Adres


Żarnowo Drugie 16
16-300 Augustów

tel./fax. 87 643 6950
e-mail: centrum@centrum-zarnowo.pl
Folder Gminy Augustów
wersja elektroniczna
KONTRAST
ROZMIAR CZCIONKI


  Domyślny rozmiar tekstu Powiększ tekst Pomniejsz tekst

Domyślny kontrast Zwiększony kontrast 

                                                                     PROTOKÓŁ
                                                   z przeprowadzonego konkursu na
                PLASTYKĘ OBRZĘDOWĄ OKRESU ZIMOWEGO - HERODY 2020

W 2020 roku przedmiotem konkursu były szopki, ozdoby wnętrz, ozdoby choinkowe wykonane tradycyjną i różnorodną techniką. W konkursie udział wzięli dorośli i dzieci. Dostarczono 3 szopki; 20 ozdób choinkowych i 28 ozdób wnętrz. Prace wykonane zostały z różnorodnych materiałów z zachowaniem tradycyjnych wzorów.

Komisja w składzie:
1. Elżbieta  Sierzputowska
2. Małgorzata Kalisz
3. Wioletta Twardowska  

postanowiła przyznać
                                                                                w kategorii  Szopki :

      Dzieci :
     I miejsce
Julia Tylman konkurs bozonarodzeniowy 2020 (21)
   Julia  Tylman kl. I  - Rutki Nowe
Gabrysia Pietko konkurs bozonarodzeniowy 2020 (16)
  Gabrysia Piętko kl. I -SP w Netcie
      Dorośli :
     I miejsce
Aneta Pawlowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (18)
   Aneta Pawłowska - Topiłówka
                                                                         w kategorii  Ozdoby choinkowe :

      Dzieci :
     I miejsce
Zuzia Bartoszewicz konkurs bozonarodzeniowy 2020 (39)
Natalia Tylman konkurs bozonarodzeniowy 2020 (25) Natalia Tylman konkurs bozonarodzeniowy 2020 (47)
Julia Haraburda konkurs bozonarodzeniowy 2020 (24)
Zuzia Bartoszewicz kl. IV - Żarnowo  Drugie
Natalia  Tylman l.4 -  Rutki Nowe
Julia Haraburda   l. 10 - Żarnowo Pierwsze
Kasia Haraburda konkurs bozonarodzeniowy 2020 (23)
Maja Kopiczko konkurs bozonarodzeniowy 2020 (20)
Ala i Stas Kowalewscy konkurs bozonarodzeniowy 2020 (40)
Kasia Haraburda l. 10 - Żarnowo Pierwsze
Maja Kopiczko  l.6 - Jeziorki
Alicja Kowalewska kl. I - Żarnowo Trzecie
Staś Kowalewski  kl. II - Żarnowo Trzecie
     II miejsce
Nikodem Miklaszewski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (33)
Nikodem Miklaszewski  kl. II - Netta Druga
      Dorośli :
     II miejsce
Natalia Suchodolska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (30)
Natalia Suchodolska l.20 - Filia Bór
     III miejsce
Wiktoria Tarasiewicz konkurs bozonarodzeniowy 2020 (28)
Wiktoria Tarasiewicz l. 19 - Filia Bór
                                                                         w kategorii  Ozdoby wnętrz:

      Dzieci :
     I miejsce
Pawel Kopiczko konkurs bozonarodzeniowy 2020 (17)
Krzysztof Ignatowski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (12)
Mateusz Dziadziak konkurs bozonarodzeniowy 2020 (8)
Paweł  Kopiczko  l. 10 - Jeziorki
Krzysztof Ignatowski  l. 12 - Netta Pierwsza
Mateusz Dziądziak kl. VI - Netta Pierwsza
Milena Dziadziak konkurs bozonarodzeniowy 2020 (4)
Milena  Dziądziak kl. I - Netta Pierwsza
  II miejsce
Klaudia Pawlowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (15)
Izabela Sierzputowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (11)
Maciej Sierzputowski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (7)
Klaudia  Pawłowska kl. IV - Topiłówka
Izabela Sierzputowska kl. III - Netta Pierwsza
Maciej  Sierzputowski  kl. II - Netta Pierwsza
Mateusz Biziewski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (42)
Kinga Biziewska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (41)
Mateusz Biziewski - Augustów
Kinga Biziewska  - Augustów
  III miejsce
Bartlomiej Och konkurs bozonarodzeniowy 2020 (9)
Kuba Kasjanowicz konkurs bozonarodzeniowy 2020 (43)
Bartłomiej   Och  -  kl. VII SP w Netcie
Jakub Kasjanowicz   kl. I  - Netta Druga
      Dorośli :
     I miejsce
Danuta Klukowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (48) ozdoby choinkowe konkurs bozonarodzeniowy 2020 (60) choinka 2020 (3)
Teodozja Gudanowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (44)
Lucyna Rolkowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (45)
Danuta Klukowska - Żarnowo Drugie
Teodozja Gudanowska - Żarnowo Trzecie
Lucyna Rółkowska  - Żarnowo Trzecie
Uczestnicy konkursu „Herody 2020” otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe.

Upominki prosimy odbierać od 21 grudnia w Centrum Kultury do godz. 14.00

Informacje pod numerem tel. 517868272
za udział
Sebastian Lewicki konkurs bozonarodzeniowy 2020 (36)
Paulina Karbowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (31)
Julia Tylman konkurs bozonarodzeniowy 2020 (26)
Sebastian Lewicki  kl. IV-  Netta Druga
Paulina Karbowska kl. VII  - Żarnowo Pierwsze
Julia  Tylman kl. I -  Rutki Nowe
Kacper Malinowski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (22)
Michalina Och konkurs bozonarodzeniowy 2020 (37)
Cezary Och konkurs bozonarodzeniowy 2020 (29)
Kacper Malinowski kl.  - Filia Bór
Michalina  Och - l.6 - SP w Netcie
Cezary Och - kl. IV SP w Netcie
Oliwia Zalewska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (38)
Gabrysia Pietko konkurs bozonarodzeniowy 2020 (32)
Wiktoria Kisielewska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (35)
Oliwia Zalewska  l.6  - SP w Netcie
Gabrysia Piętko  kl. I - SP w Netcie
Wiktoria Kisielewska l. 5 -  Netta
Dawid Kozlowski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (27)
Dawid Kozłowski kl. I - Netta
herody 2020 zysko (2)
Wioletta Zysko l. 11 - Topiłówka
za udział
Maja Kopiczko konkurs bozonarodzeniowy 2020 (46)
Alicja Och konkurs bozonarodzeniowy 2020 (13)
Julia Kowalewska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (3)
Maja Kopiczko  l. 6  - Jeziorki
Alicja Och - kl. II SP w Netcie
Julia  Kowalewska kl. VI - Żarnowo Pierwsze
Janek Kowalewski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (2)
Weronika Kowalewska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (1)
Dawid Kozlowski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (27)
Janek Kowalewska kl .V - Żarnowo Pierwsze
Weronika Kowalewska kl.VII - Żarnowo Pierwsze
Dawid Kozłowski kl. I - Netta
Julia Radaszkiewicz konkurs bozonarodzeniowy 2020 (5)
Eryk Orlowski konkurs bozonarodzeniowy 2020 (34)
Angelika Moskal konkurs bozonarodzeniowy 2020 (19)
Julia Radaszkiewicz  l.5 - kl. VII SP w Netcie
Eryk Orłowski - kl. I SP w Netcie
Angelika Moskal  -  kl. I SP w Netcie
za udział
Aneta Pawlowska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (49)
Justyna Kopiczko konkurs bozonarodzeniowy 2020 (14)
Anna Kowalewska konkurs bozonarodzeniowy 2020 (6)
Aneta Pawłowska - Topiłówka
Justyna Kopiczko - Jeziorki
Anna Kowalewska - Żarnowo Pierwsze
herody 2020 zysko (1)
Aneta Zysko - Topiłówka